Logo návodník

Novodobá trilogie Tomb Raider až do 6. ledna na Epic Store ZDARMA

Jak jsme vás informovali, od 15. prosince digitální obchod Epic Store nabízí úžasné hry zcela zdarma. Denně od 17 hodin (do 17 hodin následujícího dne) zpřístupnil jednu hru, o kterou jsme každý den mohli zcela zadarmo rozšířit svůj online katalog her. Ale to co připravil na konec roku, to všem vyrazilo dech: rozdává totiž kompletní novodobou trilogii akčních adventur Tomb Raider s Larou Croft.

Epic Games nám v předchozích dnech zdarma servíroval takové pecky jako Contol, Prey, Pathfinder: Kingmaker nebo třeba Loop Hero. Silvestrovská nabídka ale všechny předchozí hry překonává, a je tak dokonalým dárkem do nového roku.

Těžko tomu uvěřit, ale opravdu: do 6. ledna 2022 (opět jako vždy do 17 hodin) najdete v tomto online obchodu kompletní edici trilogie Tomb Raider. A to v těch nejvyšších možných verzích, včetně všech dodatečných DLC.

Do své sbírky si tak můžete přidat Tomb Raider GOTY, Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration i Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition - hry, které jednoznačně patří k tomu nejlepšímu, co kdy v žánru akčních adventur vzniklo.

Všechny tři hry najdete až do 6. ledna 2022 do 17 hodin ve vašem Epic Store.

Užijte si krásný nový rok 2022.